|
Member
Offline
|
#1808

17.06.2011, 19:40
|
vote-for-mikey napisał(a): 
|
Dla narzekających na SSA na koszulkach - zobaczcie jaki g...y herb ma Arsenal na nowych koszulkach. Nawet nie sam herb, tylko to, co jest naokoło. Pół koszulki zajmuje o.O
|
http://www.epltalk.com/arsenal-home-...ed-photo-28106 tu małe wyjaśnienie
|
|