Wyświetl pojedynczy post
WiernyWiśle
Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1808
Stary 17.06.2011, 19:40
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
Dla narzekających na SSA na koszulkach - zobaczcie jaki g...y herb ma Arsenal na nowych koszulkach. Nawet nie sam herb, tylko to, co jest naokoło. Pół koszulki zajmuje o.O
http://www.epltalk.com/arsenal-home-...ed-photo-28106 tu małe wyjaśnienie
Odpowiedz cytując