ronin_ napisał(a):

|
Pozostaje tylko zmasowany atak na dzial marketingu. Jakies pomysly?
|
Tylko jeden, a właściwie dwa:
[email protected]
[email protected]
Radzę wysyłać na dwa, z tego co się orientuje z sekretariatu nawet odpowiadają, przynajmniej kiedyś mi odpowiedzieli
Nie liczyłbym na to, że prosba zostanie wysłuchana w tym sezonie, bo stroje są pewnie juz wyprodukowane i zaprojektowane. Mam jednak nadzieję, że przy wsparciu Stowarzyszenia uda się 'odzyskać' BG na koszulki w przyszłym sezonie
