Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2242
Stary 17.06.2011, 18:42
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Stadion piękny, owszem, ale np. betonowa bieżnia naookoło murawy to sporo większa niż na Wiśle. Ciekawe jak daleko będą pierwsze krzesełka od linii bocznej.

Nota bene na Wiśle bieżna była elementem klątw, kpin i narzekań, a okazało się, ze wszystko jest z nią ok.
U nas były nerwy, bo zamienili kostkę na asfalt o ile dobrze pamiętam..
Co do stadionu Lechii, to ta "betonowa bieżnia "jest właśnie z kostki. Pozamiatają z niej piasek i nie powinno to źle wyglądać.
Odpowiedz cytując