Simao1 napisał(a):

Złote usta to domena Macieja Legionisty i tego się trzymajmy!
|
przykro mi że Cie zawiodę, ale słuchając Basałaja widze jeszcze wieksze złote usta. Pierdzenie o pierdzeniu, ja lubie ludzi czynów.
Jak Basałaj przychodził co miało być jednym z najwazniejszych punktów o ktorych teraz zapominamy? Znalezienie sponsora....