Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48020
Stary 17.06.2011, 18:31
Simao1 napisał(a):Wyświetl post
Złote usta to domena Macieja Legionisty i tego się trzymajmy!
przykro mi że Cie zawiodę, ale słuchając Basałaja widze jeszcze wieksze złote usta. Pierdzenie o pierdzeniu, ja lubie ludzi czynów.
Jak Basałaj przychodził co miało być jednym z najwazniejszych punktów o ktorych teraz zapominamy? Znalezienie sponsora....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując