0 22 napisał(a):

Znaczy się przerzut. I Ty to akceptujesz mając w podpisie flagę z wiernością.
Dziwy
|
wiesz nie kazdy sie aktywnie udziela, czy Sebka nazwał bym przerzutem biorac pod uwage flage? Nie, bo ta flaga ma wieksze znaczenie.
No ale jesli ty go określasz przerzutem, to nastepnym razem jak bedziesz machać piłkarzom Legii pokazującym "elki" pamietaj o tym że kazdy z nich jest przerzutem.