Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3063
Stary 17.06.2011, 18:28
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Znaczy się przerzut. I Ty to akceptujesz mając w podpisie flagę z wiernością.

Dziwy
wiesz nie kazdy sie aktywnie udziela, czy Sebka nazwał bym przerzutem biorac pod uwage flage? Nie, bo ta flaga ma wieksze znaczenie.

No ale jesli ty go określasz przerzutem, to nastepnym razem jak bedziesz machać piłkarzom Legii pokazującym "elki" pamietaj o tym że kazdy z nich jest przerzutem.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując