-ja123- napisał(a):

|
E, Mila jak grał w Petrochemii (wtedy chyba Orlenie), to opowiadał, że pod koszulką Petry nosił koszulkę Legii, tak wielkim był kibicem...
|
owszem było tak, sam o tym mówi i nie wstydzi sie tego.
ale był młody, teraz dojrzał i dopiero zrozumiał co jest dobre.