Wyświetl pojedynczy post
Demogorgon
Junior Member
 
Od: 05.2011
Skąd: spod stadiona przy R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48015
Stary 17.06.2011, 17:51
Też się nad nim zastanawiałem. Oficjalnie nie wiadomo. Nieoficjalnie chyba też. Może się czegoś dowiemy po MME.
Odpowiedz cytując