Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Demogorgon
Junior Member
Od: 05.2011
Skąd: spod stadiona przy R22
Offline
#
48015
17.06.2011, 17:51
Też się nad nim zastanawiałem. Oficjalnie nie wiadomo. Nieoficjalnie chyba też. Może się czegoś dowiemy po MME.
Demogorgon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Demogorgon
Znajdź inne posty napisane przez Demogorgon