Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48012
Stary 17.06.2011, 17:15
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
W Anglii są największe podatki i na rękę dostają o wiele mniej, tak gwoli przypomnienia.
Ale dla klubu koszt zatrudnienia zawodnika jest na podobnym poziomie, czy to w Polsce, czy w Niemczech przy tej samej pensji.
Odpowiedz cytując