|
A mnie się te kontrakty wydają absolutnie normalne. Bierzmy pod uwagę, że nie musieliśmy płacić byłym klubom Garguły, Lameya, Jaliensa. Wtedy automatycznie więcej kasy dostaje zawodnik.
Zresztą bądź ktoś mądry i znajdz typka za 200k euro, lepszego od Lameya, który zgodzi się grać przez rok za 100k ? Ciężko prawda ?A tylko wtedy można by mieć jakieś obiekcje co do decyzji zarządu.
Nawet Cikosa zostawić stanowi większy wydatek dla klubu niż ten cały Lamey.
Ostatnio edytowane przez tofik : 17.06.2011 o godz. 17:13.
. .
|