Oczywiście,każdy kto wejdzie na R22 zakładam średnią frekwencje na poziomie 22k. będzie musiał dac 10 zl i przez cały ligowy sezon zarobimy co najwyżej na pensje Lameya.Pozdrawiam z takimi pomysłami

Jak Ruch kupi Wojciecha Ł. i kołka Kowalskiego to błogosław ich Panie.Co do transferów to liczę ,że sparing z Liteksem zagramy w składzie na Lm i w kadrze z 3 nowymi graczami(nie licząc Ilieva i Lameya). I pokażemy dobry futbol,no i licze na wygranie turnieju w Tallinie oczywiście
