Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
PatriX
Schodowicze'05
Od: 09.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
1805
17.06.2011, 16:55
Super inicjatywa,
Warto odzyskać należne miejsce Białej Gwiazdy na koszulkach Wisły.
Faktycznie projekty kolegi wonski_eNHa rewelacyjne i warto byłoby pokazać je jak największej liczbie osób.
M
<<ProMIL>>
PatriX
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PatriX
Znajdź inne posty napisane przez PatriX