|
fajne te stadiony Lechii i Slaska ale mam obawy ze uda im sie chocby raz zapelnic caly stadion.... moze na otwarcie jak zagraja z przykladowym Arsenalem...
Lech chyba w ekstraklasie nie zapelnil sie ani raz a srednia chyba ponizej 20k wyszla ( chyba )
|