Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2239
Stary 17.06.2011, 16:43
fajne te stadiony Lechii i Slaska ale mam obawy ze uda im sie chocby raz zapelnic caly stadion.... moze na otwarcie jak zagraja z przykladowym Arsenalem...

Lech chyba w ekstraklasie nie zapelnil sie ani raz a srednia chyba ponizej 20k wyszla ( chyba )
Odpowiedz cytując