fialo napisał(a):

Robił ktoś prawo jazdy w Albarze?
Jak wrażenia? Jakiego instruktora polecacie ?
|
Ja juz zaliczylem teorie i bylem na 2 jazdach po 2h. Nigdy wczesniej nie jezdzilem, a juz na drugiej godzinie wracalem sam z Huty. Teoria to 10 spotkan gdzies po 2h. Przy zapisie przez neta i zaplaceniu calej kwoty 2h gratis no i ta cena 898 zacheca. Ja jezdze z Dawidem i polecam w 100%, zero spiny wszystko wytlumaczy, ogolnie jest smiesznie. A o tekstach w stylu ze trzeba operowac lewarkiem do zmieniania biegow spokojnie tak jakbys 'wchodzil w cipke' a nie z agresja bo zadna laska Cie nie bedzie chciala to nawet nie wspominam
