Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
wislak_92
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1264
Stary 17.06.2011, 16:41
fialo napisał(a):Wyświetl post
Robił ktoś prawo jazdy w Albarze?

Jak wrażenia? Jakiego instruktora polecacie ?

Ja juz zaliczylem teorie i bylem na 2 jazdach po 2h. Nigdy wczesniej nie jezdzilem, a juz na drugiej godzinie wracalem sam z Huty. Teoria to 10 spotkan gdzies po 2h. Przy zapisie przez neta i zaplaceniu calej kwoty 2h gratis no i ta cena 898 zacheca. Ja jezdze z Dawidem i polecam w 100%, zero spiny wszystko wytlumaczy, ogolnie jest smiesznie. A o tekstach w stylu ze trzeba operowac lewarkiem do zmieniania biegow spokojnie tak jakbys 'wchodzil w cipke' a nie z agresja bo zadna laska Cie nie bedzie chciala to nawet nie wspominam
Powód: literowka
Ostatnio edytowane przez wislak_92 : 17.06.2011 o godz. 16:41.
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki". - Henryk Reyman
Odpowiedz cytując