Wyświetl pojedynczy post
Demogorgon
Junior Member
 
Od: 05.2011
Skąd: spod stadiona przy R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47998
Stary 17.06.2011, 16:02
Przecież to odpowiednio 2 i 4 mln euro rocznie. Licząc wszystkie tygodnie w roku. Nawet jakby policzyć tylko te, w których są rozgrywane mecze, to wyjdzie dużo więcej niż jak ktoś podał 600k i 1,2 mln euro
Odpowiedz cytując