Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2231
Stary 17.06.2011, 15:59
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem kolor krzesełek jest sto razy bardziej spieprzony od tych na Legii, co jest wręcz sztuką.
Kwestia gustu.

Ja mam zupełnie inne zdanie.
Na PGE kolory są dużo bardziej delikatne, pastelowe i nie dają efektu pstrokacizny jak to jest na Legii i na Arce.
Odpowiedz cytując