Demogorgon napisał(a):

Popieram wprowadzenie testu na inteligencje. Może Captcha?
O wieszaniu psów na Lameyu pisałem wcześniej. Pierwszy sparing już jutro, więc być może trener będzie chciał sprawdzić nowych graczy. Zobaczymy czy Iliev i Lamey zagrają. A jeśli tak, to przekonamy się również w pewnym stopniu co potrafią, jaki mają potencjał etc.
|
A co ty maszyną jesteś żeby takie testy robić albo podejrzewasz że ktoś nią jest?
(Ja o to podejrzewałbym tą dzieciarnie od dania kolejnej szansy Riosowi albo Jirsakowi - są jak klony na forum w dużych ilościach - żadnych argumentów merytorycznych, ale co 2 dni nowy klon - Rios nie dostał szansy)
Zwykły błąd ortograficzny i wielkie halo bo ktoś nazwę Leicester źle napisał.....
Ważny jest sens wypowiedzi (semantyka) - przecież i tak wszyscy zrozumieli o jaki klub chodzi.
BTW
Jestem ciekawy jak zagra Lamey i ile zarabia. Bo dość mam czytania o przepłacanych tylko polskich graczach. Przykład Branco nauczył mnie być ostrożnym. Lamey może być faktycznie najlepiej zarabiającym naszym piłkarzem. Ważne żeby za tym szedł poziom sportowy.