Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47987
Stary 17.06.2011, 15:15
mati12101pedek napisał(a):Wyświetl post
Widać, że sporo osób dopadła gorączka transferowa Nie ma się o co martwić panowie i panie, sztab pracuje dzień i noc, żeby na LM wszystko było dopięte na ostatni guzik. Grunt to mieć uzupełnioną kadrę na zgrupowanie w Holandii, bo ono w dużej mierze zadecyduje o tym jak zaprezentujemy się w eliminacjach. Więc spokojnie
czyli zgrupowanie w Zakopanem było o kant dupy rozbić?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując