Widać, że sporo osób dopadła gorączka transferowa

Nie ma się o co martwić panowie i panie, sztab pracuje dzień i noc, żeby na LM wszystko było dopięte na ostatni guzik. Grunt to mieć uzupełnioną kadrę na zgrupowanie w Holandii, bo ono w dużej mierze zadecyduje o tym jak zaprezentujemy się w eliminacjach. Więc spokojnie
