Wyświetl pojedynczy post
mati12101pedek
Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47986
Stary 17.06.2011, 15:14
Widać, że sporo osób dopadła gorączka transferowa Nie ma się o co martwić panowie i panie, sztab pracuje dzień i noc, żeby na LM wszystko było dopięte na ostatni guzik. Grunt to mieć uzupełnioną kadrę na zgrupowanie w Holandii, bo ono w dużej mierze zadecyduje o tym jak zaprezentujemy się w eliminacjach. Więc spokojnie
Odpowiedz cytując