brylant17 napisał(a):

|
Pracował lub pracuje ktoś MCdonald's? jak to wygląda? bo od Wtorku zaczynam okres próbny i chciałbym się dowiedzieć to i owo a nie ukrywam, że mam ofertę pracy jako kierowca pizzy i mam mętlik w głowie gdzie iść.
|
ja bym wybrał kierowcę, więcej zarobisz. Przy dostawie pizzy na luzaku wyciągniesz 80 zł dziennie jeżdżąc kogoś samochodem. Ja po 2-miesiącach robiłem już ponad 100 zł średnio dziennie. Także potrafiłem z napiwkami wyjść nawet pod 3 koła na miesiąc.