Angmir napisał(a):

|
Heh dokładnie - jest tu spora grupa ludzi którzy wszystko potrafią sobie przetłumaczyć tak żeby odpowiadało ich koncepcji.
|
Jest też spora grupa ludzi którzy na wszystko tylko narzekają , wylewają na tym forum swoje żale , zachowują się jak rozkapryszone dzieci uzależnione od Fm.
Angmir napisał(a):

I co wynika z twojej wypowiedzi - jak chcesz mi coś udowadniać dotyczące mojej osoby to napisz na privie, a jak poiszesz coś tutaj to napisz cos sensowengo, jakieś argumenty czy coś.
Żenujące jest to jak już pisałem piłkarz wywalony bez żalu z przeciętniaka 2giej ligi Angielskiej ma u nas kontrakt gwiazdy. Jeszcze jakoś to miało sens gdyby on przychodził do nas jako etatowy zmiennik dla poszerzenia kadry grający za czapkę drobnych max 100 tyś €. (Nie więcej od reprezentanta Słowacji Cikosza)
Ale on zarabia u nas 4 garzę w zespole ! Więc po prostu wedłóg założeń transferowych ma być gwiazdą tej drużyny.
I to jest właśnie śmieszne - gwiazda u nas - piłkarz za słaby na Championship.
A do tych co zaklinają rzeczywistość że niby to bzdura TVN - akurat jeśli chodzi o transfery to plotek tam nie podają, o transferach informuja tylko po ich podpisaniu. A skoro podali takie informacje o cenach to znaczy że z jakiegoś źródła się dowiedzieli. Innaczej by sobie darowali, bo prawda jest taka że nikogo 9poza nami) Lamey i jego pensja nie interesuje.
A czy to jest 100% na rękę czy 25 % jest za wyniki to już sprawa drugożędna - nie on jedyny tylko cała Wisła ma takie kontrakty.
Piłkarz o takim CV i obecnej dyspozycji nie zasługuje na połowe tej kwoty.
na koniec - Ogólnie to terraz jestem rozgoryczony postawą klubu, ale kiedy przyjdzie do grania to trzeba się będzie z tym pogodzić, Lamey jest już naszym zawodnikiem i chcąc nie chcąc trzeba teraz liczyc ze może rzeczywiście nie okarze się taki zły. Jkai by nie był jest teraz naszym pikarzem. Po prostu głupota i krótkowzroczność klubu razi w oczy.
|
Po pierwsze to przestudiuj słownik ortograficzny bo aż oczy bolą od czytania Twojego posta .
Po drugie kluby z Championship są bogatsze , prezentują lepszy poziom , posiadają lepszych piłkarzy i płacą więcej swoim zawodnikom ! Nawet jeśli to prawda ,że Lamey zarabia około 350 tyś. euro w co wątpię to i tak musiał zgodzić się na obniżkę swoich zarobków w stosunku do tego co zarabiał w Anglii a to że tam nie grał nie świadczy o tym że jest za słaby na Championship . Niedzielan u nas również grzał ławkę po czym odszedł do innego klubu i w tej samej lidze błyszczał . Trzeba również zwrócić uwagę że w Leicester zmienił się trener a wiadomo jak z tym jest . Kirm za Kasperczaka to nie pograł sobie zbyt wiele , różni trenerzy wolą różnych piłkarzy a Maskant woli Lameya więc przestańmy już narzekać . Wracając do Lameya to trener który go widział w swoim zespole został zwolniony i zastąpił go słynny Eriksson który miał awansować do Premier League i dlatego też sporo piłkarzy z klubów Premier League zostało wypożyczonych do Leicesteru którzy wybili z głowy Lameyowi występy . Ci piłkarze byliby u nas pewniakami i gwiazdami ale prędko nas na nich stać nie będzie! Póki co stać nas na zawodników typu Lamey którzy mogą podnieść poziom naszej drużyny i na koniec nie nazwałbym Leicesteru średniakiem , wprawdzie zajęli miejsce w środku tabeli ale mieli ogromne ambicje i naprawdę mocny skład który powinien dać im awans jednak jak wiemy magia Erikssona już dawno minęła . I jeszcze jedno - nie bierzcie pod uwagę tylko ostatniego sezonu Michaela który nie był najlepszy delikatnie mówiąc . Weźcie też pod uwagę jego poprzednie sezony kiedy radził sobie naprawdę przyzwoicie . W Niemczech trzy sezony podstawowy skład , wcześniej w Holandii również w klubach w których grał przed transferem do PSV był podstawowym zawodnikiem i wreszcie gra w PSV które w tamtym czasie było naprawdę mocne ( nie to co teraz ) i bardzo dobrze radziło sobie w europejskich pucharach ,i samo bycie w kadrze tak mocnej drużyny z tyloma świetnymi piłkarzami świadczy o wysokich umiejętnościach a przecież Lamey nie tylko był ale również grał w tej drużynie choć nie zawsze w podstawowym składzie ale jednak . Jeden słabszy sezon każdemu może się zdarzyć , ja wierzę że Michael będzie sporym wzmocnieniem naszej drużyny i pokaże że zasługuje na taki kontrakt jaki ma w Wiśle choć i tak nie wierzę w te 350 tyś. euro no chyba że z premiami za LM i mistrzostwo oraz występy w 11 , wtedy to co innego .