|
Widzę, że niektórzy tutaj operują dalej w krajowych realiach jeśli chodzi o zarobki. Jeśli chcemy wyciągać zawodników z takich klubów jak Partizan, lub pozyskiwać piłkarzy doświadczonych w ligach zachodnich to MUSIMY płacić po europejsku, nie po polsku. A pensja w granicach 300-400 tys. Euro to raczej standard niż gwiazdorskie uposażenie.
Oczywiście, że zamiast Lameya mogliśmy wziąć kogoś kto zgodzi się na pensję 150 tys. Euro ale jestem przekonany, że nie byłby to zawodnik na europejskie puchary. Co do Holendra jestem w stanie uwierzyć w zapewnienia Maaskanta i Valckxa, że jest piłkarzem lepszym od Cikosa i wbrew temu co się tu pisze myślę, będzie on pewniakiem do pierwszego składu (na prawej lub na lewej obronie).
Ostatnio edytowane przez Arked : 17.06.2011 o godz. 14:55.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|