|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline
|
#1262

17.06.2011, 14:24
|
Dean napisał(a): 
|
Witam, żeby przystąpić do egzaminu na prawko potrzebny jest dowód. Oczywiście mam 18 lat, ale dowodu nie posiadam. I moje pytanie brzmi, czy paszport wystarczy, a jak nie to czy to prawda, że trzeba jakiś osobny dokument (adres zameldowania)?
|
Może być paszport
|
|