Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
mati12101pedek
Member
Od: 08.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
1802
17.06.2011, 14:16
zloto
napisał(a):
Kogo moje oczy po lewej za tą Panią widzą
?
Może Iliev ma jakieś dojścia w Partizanie jeszcze i by nam zdradził czy adidas nie szykuje czegoś podobnego dla nas
mati12101pedek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mati12101pedek
Znajdź inne posty napisane przez mati12101pedek