Angmir napisał(a):

Czytaj ze zrozumieniem - sprowadzanie zawodnika którego wywalają z średniaka Championship i przygarnianie go do Mistrza Polski z gwiazdorskim kontraktem wyglada tak jakbyśmy byli CC League 2.
A że nie jesteśmy to akurat jestem pierwszy żeby zaprzeczać. Tylko jak widać po transferach wogóle się nie szanujemy.
|
Ty się chyba nie szanujesz pisząc takie głupoty .