westersyl napisał(a):

Nie padały takie deklaracje. Raczej coś w stylu pracujemy nad tym aby, chcemy, mamy nadzieję że...
Nikt nie powiedział: Słuchajcie na obóz/pierwszy trening mamy 100% pełną kadrę.
|
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=20126
- Obserwacje zawodników przez naszych skautów zaczęły się już w lutym-marcu.
Teraz od 10 czerwca musi nastąpić finalizacja transferów, bo chcemy, żeby od początku przygotowań, czyli od 12 czerwca - już wszyscy byli z zespołem - zdradza plany klubu Basałaj.
Żeby nie bylo, ze w to uwierzyłem. Takie deklaracje padają co roku, a zawsze jest jak jest
