Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47971
Stary 17.06.2011, 14:05
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Nie padały takie deklaracje. Raczej coś w stylu pracujemy nad tym aby, chcemy, mamy nadzieję że...

Nikt nie powiedział: Słuchajcie na obóz/pierwszy trening mamy 100% pełną kadrę.
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=20126

- Obserwacje zawodników przez naszych skautów zaczęły się już w lutym-marcu. Teraz od 10 czerwca musi nastąpić finalizacja transferów, bo chcemy, żeby od początku przygotowań, czyli od 12 czerwca - już wszyscy byli z zespołem - zdradza plany klubu Basałaj.


Żeby nie bylo, ze w to uwierzyłem. Takie deklaracje padają co roku, a zawsze jest jak jest
Odpowiedz cytując