zim zum napisał(a):

Pan Basałaj zapowiadał pełną kadrę na pierwszy trening
|
ja równiez jestem fanem tej teorii i wyczekiwalem jak słowa przełoża sie na czyny.
Okazuje sie ze kadra będzie na pierwszy trening...lipcowy. Basałaj po prostu myślał ze startujemy 11 lipca