Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47968
Stary 17.06.2011, 14:04
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Pan Basałaj zapowiadał pełną kadrę na pierwszy trening
a przypomnij sobie jak rok temu nie było nikogo!!!mieliśmy 12 zawodników!Weź nie przesadzaj bo jest dobrze ponieważ są transfery.Jestem pewien że do 22 czerwca będą pozostałe transfery.
Odpowiedz cytując