zim zum napisał(a):

Pan Basałaj zapowiadał pełną kadrę na pierwszy trening
|
a przypomnij sobie jak rok temu nie było nikogo!!!mieliśmy 12 zawodników!Weź nie przesadzaj bo jest dobrze ponieważ są transfery.Jestem pewien że do 22 czerwca będą pozostałe transfery.