Jeszcze jedno w sprawie Mili:
http://www.weszlo.com/news/7078
Cytat:
|
Gdybyśmy mieli strzelać - ale to w tym momencie będzie już tylko strzelanie - to jak Mila pójdzie to Polonii, to do Śląska pójdzie Garguła.
|
to tylko spekulacje, ale mogą mieć rację. Bo Lenczyk ma słabość do Garguły. Dla nas to byłby dobry biznes.