Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3042
Stary 17.06.2011, 13:23
Jeszcze jedno w sprawie Mili:

http://www.weszlo.com/news/7078

Cytat:
Gdybyśmy mieli strzelać - ale to w tym momencie będzie już tylko strzelanie - to jak Mila pójdzie to Polonii, to do Śląska pójdzie Garguła.
to tylko spekulacje, ale mogą mieć rację. Bo Lenczyk ma słabość do Garguły. Dla nas to byłby dobry biznes.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując