Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3041
Stary 17.06.2011, 13:02
Ja ja bym zgarniał tyle kasy co Mila, to też musiałbym oddać kontrolę nad kontem mojej matce bo inaczej wszystko bym rozpi... powydawał. Chyba nawet Seba o tym mówił w wywiadzie dla Weszło...?
.
Odpowiedz cytując