Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4083
Stary 17.06.2011, 12:57
Dobór przeciwników na plus, i Flora i Genk startują w elm LM. Wypadałoby wygrać 1sze spotkanie, by zmierzyć sie w finale z Genkiem. Ciekawe jak byśmy wypadli na ich tle.
Ostatnio edytowane przez tofik : 17.06.2011 o godz. 12:59.
..
Odpowiedz cytując