Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47955
Stary 17.06.2011, 12:48
A przypadkiem w Polsce piłakrze nie płaca 40 % podatku dochodowego

lamey 350 tyś €

LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

Może rzeczywiście się co do niego myliłem, bo za te pieniadze to powinien wciągnąć całą ligę nosem, a od Cikosza być 3 razy lepszy - ciekawe co pokaże
Odpowiedz cytując