Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47952
Stary 17.06.2011, 12:32
podniecacie się tymi zarobkami, bo wszechwiedzące tvn24 tak napisało - dajcie sobie na wstrzymanie, bo nie ma żadnej pewności, że to prawda co podali.

poza tym - nawet jeśli klub daje wysokie kontrakty - a niech daje, skoro ich na to stać.
Odpowiedz cytując