Wyświetl pojedynczy post
sorin320
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1799
Stary 17.06.2011, 12:28
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
Dla narzekających na SSA na koszulkach - zobaczcie jaki g...y herb ma Arsenal na nowych koszulkach. Nawet nie sam herb, tylko to, co jest naokoło. Pół koszulki zajmuje o.O
Powiedział co wiedział, po I nie wygląda to źle, wygląda to wyjątkowo, bo będą grali tylko przez jeden sezon z tym wieńcem. po II jest to zabieg okolicznościowy, czyli właśnie teń wieniec z okazji 125lecia, to są jakieś listki laurowe odzwierciedlające okoliczności założenia klubu.
Także kolego widze że nie bardzo masz pojęcie o czym piszesz.
Odpowiedz cytując