Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11761
Stary 17.06.2011, 12:10
Dla mnie Maczynski we wszystkich meczach tego sezonu jakie widzialem (kolo 6-7) zdecydowanie wyroznial sie zaangazowaniem i walka i robil na mnie duzo lepsze wrazenie niz Gula czy Jirsak. Prawda jest ze moze wynikalo to z tego na tle kogo sie wyroznial ale mi sie osobiscie wydaje ze lepiej dawac jemu szanse niz ciagle wiazac nadziej z dwoma juz starymi wyjadaczami ze nagle strzela wielka forma.
Odpowiedz cytując