vote-for-mikey napisał(a):

|
Ja oglądałem ŁKS kilka razy i Mączyński jakoś bardzo się nie wyróżniał, trochę niższy poziom niż Jirsak. Ale biorąc pod uwagę, że boi się w ogóle przejść do Wisły i podjąć rywalizację, to o czym w ogóle mówimy?
|
Człowieku gość się nie boi, tylko ma gdzieś siedzenie na ławce albo bycie poza kadrą, bo nasi włodarze będą woleli ściągać i dawać szansę jakiemuś młodemu 32 letniemu darmowemu grajkowi.