Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47941
Stary 17.06.2011, 11:50
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
http://www.tvn24.pl/12694,1707194,0,...wiadomosc.html - niezłe jaja...Iliew - 380 tys. euro/rok, a Lamey - 350 . Jezeli to prawda, to tylko pogratulowac ;-).
Wg mnie bzdury , skąd oni mogą wiedzieć ile będą zarabiać Ci piłkarze , byli przy negocjacjach czy może przy podpisywaniu kontraktów a może piłkarze chwalą się na lewo i prawo wszystkim ile dostaną ? Wg mnie to są tylko domysły dziennikarzy którzy muszą o czymś pisać i podają kwoty z głowy . Trzeba też zwrócić uwagę że są duże premie za dobre wyniki . Np. przy awansie do LM i obronieniu tytułu z premiami pensja roczna może wynieść 350 bądź 380 tyś euro ale bez tych premii jest zdecydowanie mniej . Tak mi się wydaje .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 17.06.2011 o godz. 11:52.
Odpowiedz cytując