For_FuN_ napisał(a):

Wg mnie bzdury , skąd oni mogą wiedzieć ile będą zarabiać Ci piłkarze , byli przy negocjacjach czy może przy podpisywaniu kontraktów a może piłkarze chwalą się na lewo i prawo wszystkim ile dostaną ? Wg mnie to są tylko domysły dziennikarzy którzy muszą o czymś pisać i podają kwoty z głowy . Trzeba też zwrócić uwagę że są duże premie za dobre wyniki . Np. przy awansie do LM i obronieniu tytułu z premiami pensja roczna może wynieść 350 bądź 380 tyś euro ale bez tych premii jest zdecydowanie mniej . Tak mi się wydaje .