matti123 napisał(a):

|
Pamiętajcie że Rios ma 21 lat, u nas 24 letni Kowalski czy 25letni Mierzejewski to młodzi zawodnicy. Dlaczego nie wyrzucić z klubu Burligi który nie wywalczył sobie miejsca w składzie. Wieleby można znaleźć przykładów. Innym tematem są bajki o jego cenie. Obstawiam że wróci do Argentyny i sprzedadzą do za 50 tys E.
|
Tak jasne za 50 tys Euro. może za kiść bananów. Jakby był tani i pasował do koncepcji Maaskanta to byśmy go kupili. Rios naprawdę ma fanclub jakiś. Tyle osób go broni. Jest młody, perspektywiczny to fakt ale cena za niego jest nieadekwatna.