Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11751
Stary 17.06.2011, 09:54
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
bo ten jak to określasz darmozjad miał ciężką kontuzję, igły w kolanach, niedoleczone sprawy itp i dopiero teraz będzie mógł się na poważnie i od początku przygotować z drużyną?

co do Kowalskiego on nie ma odpowiedniego poziomu, nie ważne czy by robił za darmo czy dopłacał do gry, tu jest Wisła, nie Piast, a zaangażowanie i nie opowiadanie głupot mediom to normalność, a nie wybijanie się ponad przeciętność
Kowalski się raczej nigdy nie żalił do mediów i nie narzekał. A Garguła ? Na boisku zero zaangażowania, a potem do gazety "brakło motywacji"
Odpowiedz cytując