Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47931
Stary 17.06.2011, 09:31
Sebak napisał(a):Wyświetl post
U Riosa widać było, że jest znakomity technicznie, ale nic poza tym. Pewnie spory wpływ na pozostanie jego osoby w Wiśle miała niewykorzystana sytuacja w spotkaniu z Podbeskidziem, gdzie zamiast przymierzyć próbował podcinki. Powinniśmy sprowadzić kogoś bardziej wartościowego na jego miejsce + konkurenta dla Genkowa. Nie obędzie się też bez wzmocnienia linii obronnej. Zobaczymy, co pokaże Lamey.
Rios to z Wisly odszedl.
Odpowiedz cytując