|
Za jedno mistrzostwo chcecie dawać już jedną gwiazdkę? Właśnie na tym ten wic polega, żeby w jakiś sposób uhonorować kluby które czegoś dokonały, a powiedzmy sobie szczerze, zdobycie raz mistrzostwa nie jest jakimś wielkim wyzwaniem, jest wiele klubów, które tego dokonały, złote gwiazdki powinny być przyznawane od 5 lub 10 wygranych mistrzostw Polski.
|