Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47929
Stary 17.06.2011, 09:13
Ja tam Riosa akurat wcale nie żałuje. Miał niewielkie przebłyski jednak to było za mało także płaczu wielkiego po nim nie będzie. Co do Cikosa widać także nie znalazł uznania u Maaskanta, bo nie wierze, że nie znalazło by się 300 tys. na wykupienie, ale to już tylko moje gdybanie. Na Sivakova też nie ma co czekać tylko sprowadzić innego, zresztą sam mówił, że nie chce tu grać.

fcb4 napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy tak nazekali na Cikosa a jak odchodzi to płacz że taki dobry postęp zrobił.Nikt nikomu niestety nie dogodzi.Już widzę tą panikę i krytykę jak przyjdą następni piłkarze nic tylko pozadroscic formu wislakarkow.com jasno widzów.
Dwie uwagi:
1. Zanim napiszesz nazwę forum na którym piszesz sprawdź nazwę 4x nim ją wklepiesz.
2. Jeśli zaczynasz pisać używaj polskich znaków, a jeśli ich nie znasz to nie pisz w ogóle.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując