|
bo ten jak to określasz darmozjad miał ciężką kontuzję, igły w kolanach, niedoleczone sprawy itp i dopiero teraz będzie mógł się na poważnie i od początku przygotować z drużyną?
co do Kowalskiego on nie ma odpowiedniego poziomu, nie ważne czy by robił za darmo czy dopłacał do gry, tu jest Wisła, nie Piast, a zaangażowanie i nie opowiadanie głupot mediom to normalność, a nie wybijanie się ponad przeciętność
|