|
koleś nie ma poziomu na Wisłe, nie wiem czy na ekstraklasę, mówicie wychowanek, nie prezentujesz odpowiedniego poziomu to odchodzisz czy jesteś wychowankiem czy branciem, i żeby za 5 lat nie było płaczu że Kowalski zablokował miejsce Czekajowi i straciliśmy sporego pokroju talent
|