Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11738
Stary 17.06.2011, 07:27
koleś nie ma poziomu na Wisłe, nie wiem czy na ekstraklasę, mówicie wychowanek, nie prezentujesz odpowiedniego poziomu to odchodzisz czy jesteś wychowankiem czy branciem, i żeby za 5 lat nie było płaczu że Kowalski zablokował miejsce Czekajowi i straciliśmy sporego pokroju talent
Odpowiedz cytując