Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.06.2011, 07:17
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Pierwsze starcie pewnie bedzie miał z duetem Beret&Miklas.
Przecież było wiadomo, że nie jest to pipeczka pokroju Rybusa, która wali Desperadosa, albo wódkę popija colą. Ja dobrze wspominam naszą trupę z lat 90-tych podbijającą parkiet w Tango&Cash. Mam nadzieję, że teraz będzie podobnie jeśli chodzi o charakterność
Odpowiedz cytując