Gwiaździsty napisał(a):

Pierwsze starcie pewnie bedzie miał z duetem Beret&Miklas.
|
Przecież było wiadomo, że nie jest to pipeczka pokroju Rybusa, która wali Desperadosa, albo wódkę popija colą. Ja dobrze wspominam naszą trupę z lat 90-tych podbijającą parkiet w Tango&Cash. Mam nadzieję, że teraz będzie podobnie jeśli chodzi o charakterność
