http://legionisci.com/news/43319_Leg...kowskiego.html
Niedawno kilka osób wspominało o tym zawodniku w kontekście przejścia do Wisły... zobaczymy, kto rzeczywiście go weźmie.
Swoją drogą jeżeli jest tylu chętnych to albo jest faktycznie niezły, albo ma sprytnego managera;D