Wyświetl pojedynczy post
zizou
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Legionista (znowu) we Wrocławiu;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3026
Stary 17.06.2011, 07:07
http://legionisci.com/news/43319_Leg...kowskiego.html

Niedawno kilka osób wspominało o tym zawodniku w kontekście przejścia do Wisły... zobaczymy, kto rzeczywiście go weźmie.
Swoją drogą jeżeli jest tylu chętnych to albo jest faktycznie niezły, albo ma sprytnego managera;D
Ostatnio edytowane przez zizou : 17.06.2011 o godz. 07:16.
Odpowiedz cytując