Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47918
Stary 16.06.2011, 21:15
Wszyscy tak nazekali na Cikosa a jak odchodzi to płacz że taki dobry postęp zrobił.Nikt nikomu niestety nie dogodzi.Już widzę tą panikę i krytykę jak przyjdą następni piłkarze nic tylko pozadroscic formu wislakarkow.com jasno widzów.
Odpowiedz cytując