Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3020
Stary 16.06.2011, 20:36
według mnie zostanie w Śląsku bo ten dał mu szanse, szanse której nie dostał by w każdym klubie. Zostanie też dla kibiców, dla stabililizacji(rodziny), dla nowego stadionu. Ot moje zdanie
Odpowiedz cytując