|
Tak odnośnie Mierzejewskiego - JW zrobił piękny biznes, a czy jest przepłacony to okaże się po tym co pokaże w Trabzonie. Turcy z kasą się nie rachują - podobnie jest jak przyjdą porażki. Wtedy nie płacą.
Mila jak przejdzie do Dyskopoli zrobi jedną z najgłupszych rzeczy w swojej karierze. Finansowo najprawdopodobniej straci, bo po roku dobrych zarobków u JW znowu zmieni klub a u tego typa dużo zawodników traci formę sportową.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"
|