|
No ludzie nie przesadzajcie. Mila ma szansę na świetny ostatni kontrakt przed emeryturą za który dostanie w okolicach 1,5 mln zł rocznie (400 tys. euro) o czym w Śląsku mógłby tylko pomarzyć. Poza tym wróci na stare śmiecie do Groclinu gdzie może stworzyć dobry duet z Jezem (oby nie), który może być najlepszą parą środkowych pomocników w ekstraklasie.
Mila to tylko zwykły wyrobnik, który czas na europejskie puchary ma już za sobą, a za chwilę 30-stka na karku.
|