Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3017
Stary 16.06.2011, 20:33
No ludzie nie przesadzajcie. Mila ma szansę na świetny ostatni kontrakt przed emeryturą za który dostanie w okolicach 1,5 mln zł rocznie (400 tys. euro) o czym w Śląsku mógłby tylko pomarzyć. Poza tym wróci na stare śmiecie do Groclinu gdzie może stworzyć dobry duet z Jezem (oby nie), który może być najlepszą parą środkowych pomocników w ekstraklasie.

Mila to tylko zwykły wyrobnik, który czas na europejskie puchary ma już za sobą, a za chwilę 30-stka na karku.
Odpowiedz cytując