Wyświetl pojedynczy post
wierny
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk_eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22296
Stary 16.06.2011, 20:32
Bronił już ktoś pracy magisterskiej po wdrożeniu programu anty plagiatowego? Interpretacja wyników zależy od promotora czy są jakieś odgórne progi? Miał ktoś jakieś problemy z tym programem?
Odpowiedz cytując